ZPRÁVY - PRÁVO - EKONOMIKA - MARKETING

Obtloustlý muž se právě odtáhl od svého společníka v hotelové posteli. Ranní světlo proniká na koridor hostince. Ten ožívá zlověstným hlubokým duněním kroků. Dveře do pokoje se rozletěly. Hitler, s pistolí v ruce, křičí: „Röhm, Sie sind verhaftet!“

Přečtěte si více  

V současném světě je marketingová komunikace nezbytností i pro prestižní advokátní kanceláře, insolvenční správce a zkušené likvidátory. Předtím, než se ponoříte do svých úkolů, je zde několik klíčových pravidel, která byste měli vzít v úvahu.

Přečtěte si více  

V posledních měsících se české hospodářství potýká s výzvami, které ztěžují podnikání napříč různými sektory. Kolísající ceny energií a paliv, vysoká inflace a rostoucí výdaje jsou jen některé z faktorů, které vedou k utažení opasků v domácnostech a následně se odrážejí v podnikatelském prostředí.

Přečtěte si více  

Sdílení aut se stalo v posledních letech populární alternativou k vlastnictví vozidla, a to zejména ve městech, kde lidé hledají flexibilní a ekonomické řešení svých dopravních potřeb.

Přečtěte si více  

Investiční společnost, která byla považována za perspektivní, se nyní potýká s finančním skandálem. Tisíce malých investorů, kteří investovali své prostředky do dluhopisů společnosti, nyní čelí situaci, kdy jejich finanční vklady byly ztraceny.

Přečtěte si více  

Bývalý obchodník s drogami nabízí ostrov v naději na snížení trestu. Mafiánský informátor Raffaele Imperiale předává umělý ostrov u pobřeží SAE. Ostrov, pojmenovaný Tchaj-wan, je částí umělého souostroví Svět.

Přečtěte si více  

Jednoho srpnového dne roku 1944 přeletěl anglický průzkumný letoun nad jižním Polskem. Jeho mise byla vyfotit nacistickou německou továrnu. Avšak když byly letecké snímky vyvolány, objevilo se na nich víc než jen nacistická továrna.

Přečtěte si více  

Představte si situaci, kdy politik má takovou moc a dokáže na žádost zastavit rychlovlak kde potřebuje. Právě s touto myšlenkou se může potýkat ministr zemědělství Zdeněk Nekula, který by mohl blednout závistí při pohledu na svého italského kolegu.

Přečtěte si více  

V předvečer Vánoc, kdy se rodiny sjíždějí k teplým krbům a rozsvěcují světla na výstavně ozdobených stromcích, stojíme před otázkou, která v mnoha z nás vyvolává rozpaky. Je to otázka našeho svědomí - bezdomovectví.

Přečtěte si více  

Užitečné informace obsažené v NSP, jsou povinné a doporučené odborné způsobilosti pro výkon povolání. Ty jsou často dané legislativou a mohou vám pomoci při tvorbě popisu povolání nebo při rozhodování o zařazení povolání do tarifního stupně.

Přečtěte si více  

Vítkovice Steel, známá ocelářská firma s dlouholetou tradicí, prochází nelehkým obdobím. Sídlí v srdci ostravského průmyslového komplexu, je součástí těžkého průmyslu, který je významným zaměstnavatelem a důležitým hráčem v rámci české ekonomiky.

Přečtěte si více  

Nebankovní poskytovatel půjček Fair Credit Czech, známý svými vysoko úročenými produkty, se ocitl v insolvenci a čelí dluhu ve výši 650 milionů korun. Společnost se také obává, že kvůli exekuci nebude schopna uhradit mzdy.

Přečtěte si více