VÁŠ TÝDENNÍ BLOG O VŠEM, CO JE ZAJÍMAVÉ

Google se dohodl na vypořádání 700 milionů dolarů v obchodu Play kvůli antimonopolnímu sporu vedeným u federálního soudu v San Franciscu.

Vatikán, symbol víry, se nedávno ocitl pod drobnohledem veřejnosti. Důvodem je korupční kauza a soudní proces v nejvyšších patrech této ctihodné instituce. Kardinál Angelo Becciu, jeden z nejvýše postavených Vatikánu, byl obviněn z defraudace, ze zneužití funkce a z pokusu o podplacení svědka. Nyní čelí odsouzení ve vatikánském soudním procesu.

Norská agentura na ochranu dětí, známý Barnevernet, nabádá rodiče na svých webových stránkách, aby si udělali test. V testu vás čekají snadné otázky. Vyhodnocení bylo přesné. Doporučení jasné: „Navštivte středisko, kde rodiče mají podobné problémy.“

"EU je odhodlána neopakovat chyby z minulosti, kdy bylo technologickým gigantům, jako je Facebook, umožněno vyrůst v multimiliardové korporace bez povinnosti regulovat obsah na svých platformách.“

Je zajímavé sledovat, jak umělá inteligence (AI) proniká do různých oblastí lidské činnosti, včetně copywritingu. AI může generovat obsah na zadané téma, ale současně ukazuje možnosti i omezení současných AI systémů.

Obtloustlý muž se právě odtáhl od svého společníka v hotelové posteli. Ranní světlo proniká na koridor hostince. Ten ožívá zlověstným hlubokým duněním kroků. Dveře do pokoje se rozletěly. Hitler, s pistolí v ruce, křičí: „Röhm, Sie sind verhaftet!“

V současném světě je marketingová komunikace nezbytností i pro prestižní advokátní kanceláře, insolvenční správce a zkušené likvidátory. Předtím, než se ponoříte do svých úkolů, je zde několik klíčových pravidel, která byste měli vzít v úvahu.

V posledních měsících se české hospodářství potýká s výzvami, které ztěžují podnikání napříč různými sektory. Kolísající ceny energií a paliv, vysoká inflace a rostoucí výdaje jsou jen některé z faktorů, které vedou k utažení opasků v domácnostech a následně se odrážejí v podnikatelském prostředí.

Sdílení aut se stalo v posledních letech populární alternativou k vlastnictví vozidla, a to zejména ve městech, kde lidé hledají flexibilní a ekonomické řešení svých dopravních potřeb.

Investiční společnost, která byla považována za perspektivní, se nyní potýká s finančním skandálem. Tisíce malých investorů, kteří investovali své prostředky do dluhopisů společnosti, nyní čelí situaci, kdy jejich finanční vklady byly ztraceny.

Bývalý obchodník s drogami nabízí ostrov v naději na snížení trestu. Mafiánský informátor Raffaele Imperiale předává umělý ostrov u pobřeží SAE. Ostrov, pojmenovaný Tchaj-wan, je částí umělého souostroví Svět.

Jednoho srpnového dne roku 1944 přeletěl anglický průzkumný letoun nad jižním Polskem. Jeho mise byla vyfotit nacistickou německou továrnu. Avšak když byly letecké snímky vyvolány, objevilo se na nich víc než jen nacistická továrna.