Adobe Photoshop je světovým standardem v oblasti zpracování digitální grafiky. Tento neskutečně robustní, ale zároveň snadno ovladatelný program nabízí všem grafikům a designérům neuvěřitelné množství nástrojů na tvorbu a úpravu digitální grafiky. Jediným limitem zůstává vaše kreativita. Oživujte nápady od úprav přes kompozice fotografií až po digitální malbu, animaci a grafický design - ať si dokážete představit cokoli, můžete to vytvořit. Pomocí této technologie provádíte rychlé úpravy s neuvěřitelným výsledkem.

Díky nástrojům v aplikaci Photoshop vylepšíte vzhled všech fotografií. Chcete starým fotografiím dodat nový vzhled nebo novým snímkům starý? Snadno, nic není nemožné, vytváříte retro snímky pomocí uměleckých filtrů. Přidáte efekt zrnitého filmu nebo šum, který simuluje nečistoty a škrábance na staré fotografii. Ozvláštněte své snímky kreativním rozostřením, přidáním efektů rozostření vytvoříte věrný dojem pohybu. Snadno dokážete přitáhnout pozornost diváka k určitému ohniskovému bodu. Experimentujte s rozostřením pole, rozostřením clony, posunem náklonu a rozostřením pohybu. Přidejte do snímků text, Adobe Fonts obsahuje tisíce písem, snadno najdete to pravé písmo pro jakýkoli motiv.

Bodový retušovací štětec snadno odstraní skvrny a defekty na skupinovém portrétu a uděláte radost všem osobám ze snímku. Vytvořte novou vrstvu, na které budete provádět úpravy, aby všechny změny byly nedestruktivní. Hrajte si s barevnými efekty, oživte fotografie tím, že zesvětlíte některé barvy a ztlumíte ostatní. Provádějte cílené úpravy odstínu a sytosti. Retušujte snímky a odstraňujte rušivé prvky z fotografií. Retušujte nežádoucí prvky, jako jsou zbloudilé ruce, ochablé tváře nebo nechtěné osoby. Budete přidávat objekty klonováním a opravovat další nedokonalosti jako nic.

Co je Creative Cloud? Soubor více než 20 aplikací pro úpravy fotografií, tvorbu videí, grafický design, návrh webů a uživatelských rozhraní a tvorbu obsahu pro sociální platformy. Obsahuje základní zdroje, jako jsou palety barev nebo rodiny písem, a nástroje pro spolupráci s kýmkoli a odkudkoli. Připojte se k naší globální komunitě, abyste se mohli učit, rozvíjet a posouvat dopředu. Zkušební verze pouze na týden zdarma a po 7 dnech 60,49 € za měsíc pro jednotlivce. Studenti a učitelé 19,66 € za měsíc a týmy 36,29 € za měsíc. Za samotný Photoshop 24,19 € za měsíc což je docela dost i na Adobe.