VÁŠ TÝDENNÍ BLOG O VŠEM, CO JE ZAJÍMAVÉ

Pětapadesátiletý Hernández je první bývalou hlavou státu, která byla shledána vinnou z pašování drog ve Spojených státech od roku 1992, kdy byl odsouzen panamský diktátor generál Manuel Noriega.

Mekka, Saúdská Arábie – Hadždž, každoroční pouť do svatého města Mekka, která je jedním z pěti pilířů islámu, se letos odehrála za extrémních teplot, které si vyžádaly životy více než 550 poutníků.

Hledač trosek nebo také lovec vraků nebo skutečný Indiana Jones, protože nachází věci, které jiní nejsou schopni najít – plážový sběrač ano, proč ne? Zatím procestoval 185 ze 195 nezávislých zemí. Blaine Gibson - právník, který se stal průzkumníkem.

S každým novým vynálezem se otevírají dveře do neprobádaných oblastí, kde se rodí profese, o kterých se nám před pár lety ani nesnilo a jiné jsou dnes už v naprostém zapomnění. Kdo dnes ví, kdo to byl dráteník?

Tak tohle je teda něco! Vědci se pustili do zkoumání sexuálního života velryb a narazili na pořádnou mořskou párty, kde se to gay velrybím pářením jen hemžilo. Ano, čtete správně!

Takže, dámy a pánové, vítejte ve světě, kde AI přítelkyně vedou přední linii technologické revoluce, rychleji než si stihnete objednat pizzu. Vítejte v éře, kdy ChatGPT od OpenAI říká důrazné „ne“ na vaše pikantní návrhy.